Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Napísali nám

Rád by som sa touto cestou srdečne poďakoval zdravotným sestrám a ostatnému personálu za príkladnú a odbornú starostlivosť, ľudský a profesionálny prístup pri zabezpečovaní opatery o moju manželku Emíliu Michelovú. 

Všetkým zamestnancom Senior centra zo srdca želám všetko len to najlepšie, veľa energie pri výkone tak náročného a obetavého povolania.

Anton Michele s rodinou


 

Vážená pani riaditeľka a milý personál Senior centra,

Radi by sme sa Vám touto cestou srdečne poďakovali za starostlivosť o našu nebohú mamičku, starkú, prastarkú, i praprastarú mamu, Máriu Vasarábovú.

Ďakujeme Vám za Vašu obetavú prácu, profesionálny a ľudký prístup, za Vašu trpezlivosť a príkladnú opateru, ako aj ústretovosť a ochotu pri komunikácii s rodinou.

Vaše centrum je príkladne udržiavané, esteticky upravené a vytvára príjemné a pokojné prostredie pre klientov a ich príbuzných. Sme preto vďační, že naša mamička mohla stráviť jej posledné mesiace vo Vašom centre, kde bolo o ňu dobre postarané.

Prajeme Vám veľa síl, zdravia a trpezlivosti pri vykonávaní Vašej ťažkej práce a najmä veľa spokojných klientov.

S úctou a vďakou dcéry Zdenka Šefranková, Ľudka Kubányiová a Marienka Hicklová s rodinami

 


 

Dobrý večer,

pani riaditeľka ďakujeme Vám a celému personálu za dnešné podujatie (Deň rodiny), ktoré ste pripravili pre nás a našich blízkych. Cítili sme sa veľmi príjemne za čo Vám chceme poďakovať.

Boli sme milo prekvapení výborne pripravenou akciou, ktorou ste spríjemnili nám a našej mamine dnešný deň.

S pozdravom deti pani Posvítilovej - 01. 07. 2017


 

Dobrý deň, pani riaditeľka,

dovoľte, aby som Vám aspoň týmto spôsobom poďakovala za už ročnú starostlivosť o nášho ocka - pána Tomáša Juhana.
Pre nás, jeho deti, je najväčším šťastím, keď vidíme, že je o neho náležite postarané, že je spokojný, úmerne svojmu veku zdravý a snáď i šťastný. Poďakovanie, samozrejme, patrí celému Vášmu kolektívu.

S pozdravom a prianím pekného dňa Ing. Lýdia Oulehlová - dcéra, 23. 03. 2017


 

Milá p. PhDr. Nyitrayová a celý kolektív Senior Centra.

Touto cestou sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za opateru našej mamičky p. Márie Gajdošovej. Ceníme si milý prístup celého personálu, ktorý sa jej venoval po celý čas jej pobytu vo vašom zariadení. Mamička bola u Vás spokojná. Zároveň by sme chceli poďakovať aj p.Mudr. Vlčkovej, ktorá bola jej obvodnou lekárkou a starala sa o ňu až do konca jej života. Ešte raz veľké ďakujeme!

Za celú smútiacu rodinu dcéra Zdenka Matúšková, 23. 01. 2017


 

Pri príležitosti významného jubilea pani Kiráľovej nám rodina poďakovala krásnou tortou.

15. 06. 2016


 

Vážená pani riaditeľka,

touto cestou by som sa v mene našej rodiny chcela poďakovať Vám aj všetkým zamestnancom Senior centra Handlová za starostlivosť, trpezlivosť, ochotu a láskavý pristup, ktoré ste venovali nášmu oteckovi a starkému Miloslavovi Bučkovi. Vďaka Vášmu kolektívu strávil posledné 2 roky svojho života v príjemnom, útulnom a priateľskom prostredí.
Vážime si vašu náročnú a často nedocenenú prácu a prajeme Vám aj celému personálu veľa zdravia a energie do ďalšej práce. Nech sa vám aj naďalej dari vytvárať také príjemné domáce prostredie pre vašich klientov.

S pozdravom
Jana Mokráňová, dcéra, 11. 01. 2016


 

Po krátkodobom pobyte v našom zariadení nám rodina Adamka Kmeťa poďakovala krásnou tortou.

14. 07. 2015


 

Važená pani riaditeľka, zdravotnícky a ostatný personál

V hlbokom zármutku Vám srdečne ĎAKUJEM za opateru mojej babičky Anny Sobotovej za príkladnú starostlivosť, citlivý prístup, prejavenú pozornosť a ĽUDSKOSŤ. 
Vysoko si vážim Vašu náročnú prácu, ktorá sa odráža v spokojnosti klientov a ich príbuzných. Ďakujem, že ste dopriali babičke, aby mala pocit domova a tolerovali jej veci a zvyky.
Vaše zariadenie je udržiavané, esteticky upravované a je v ňom vytvorené kludné prostredie.

Ešte raz Vám milé sestričky-opatrovateľky chceme veľmi pekne poďakovať a popriať zo srdca všetko najlepšie, veľa trpezlivosti pri vykonávaní Vašej ťažkej obetavej práce.

S úctou a vďakou vnučka Darina Holubovská a priateľka Zuzka Joštová

06. 07. 2015


 

Chcem sa Vám všetkým poďakovať za príkladnú starostlivosť. Mamka je veľmi spokojná a tým pádom aj ja.

p. Slúková, 12. 04. 2015


 

Chcem sa poďakovať Senior centru na Krššákovej ulici, za vyše ročný pobyt mojej manželky v tomto zariadení pani Helenky Vidovej, o ktorú bolo veľmi dobre postarané, po stránke medicínskej, ako aj opatrovateľskej.

Štefan Vido, uverejnené v Handlovských novinách Apríl 2015


 

Vážená pani riaditeľka i celý kolektív pracovníkov Senior centrum v Handlovej,
pri našom odchode z Vášho zariadenia Vám všetkým ďakujem spolu s manželom za to, čo ste pre nás urobili. Ceníme si predovšetkým prácu zdravotného, opatrovateľského personálu, skutočne ochotného aj pri silnom vyťažení a (podľa nás) nízkeho počtu na skutočný stav klientov, ktorí potrebujú ich obsluhu. Patrí im náš obdiv a úcta k ich neľahkej práci, ktorú vykonávajú vždy dobre naladené.
Všetkým Vám želáme predovšetkým spravodlivé ocenenie takejto práce a to, aby ste nestratili pekný prístup k práci so starými ľuďmi, citlivo vnímajúcimi každý prejav a kontakt s nimi.
A ešte ďalšiu skúsenosť, cenný poznatok si odnášame zo zariadenia - dobré vzťahy, vzájomnú, ničím nepodmieňovanú pomoc niektorých klientov navzájom medzi sebou, ktorá je už, žiaľ, v aktívnom živote mnohých mladých, celkom neznáma! Nech Vám prichádzajúca jeseň a zima roka, neuberie zo slnka, ktoré prinášate do jesene života tých, ktorí ho od Vás čakajú.


Len radosť z práce a spokojnosť Vašich klientov želá BOŽENA MACHÁLKOVÁ

28. 09. 2014


 


073916

19.9.2019
Úvodná stránka